Kolegialaus mokymosi renginių ciklas "Teatro pamokų mainai"

2024 metais, Klaipėdai minint Švyturių metus, balandžio 2–gegužės 8 dienomis įvairiose miesto ugdymo įstaigose vyko „Kūrybinės laboratorijos – teatro pamokų mainai 2024“. Klaipėdos miesto teatro mokytojai į projektą įsitraukia jau trečius metus iš eilės. Mokytojai vedė savo paruoštas teatro pamokas, kūrybinius užsiėmimus kitų mokyklų mokiniams, teatro studijų nariams. Vydūno gimnazijos teatro mokytoja Laima Galkauskienė pravedė pamoką su 3a klasės teatrinukais. Sendvario progimnazijos mokytoja ekspertė Aušra Januškienė Vydūno gimnazijoje pravedė pamoką "Šešėlių teatro kūrimo laboratorija". Tai puikus būdas pasidalinti patirtimi ir išbandyti save kitose aplinkybėse.

Pamokų akimirkas galite pamatyti virtualiame albume. Paspauskite ant nuotraukos, norėdami peržiūrėti albumą:

Autorius:
Aušra Januškienė