“Kūrybinės dirbtuvės: kuriame šokoladinį stebuklą”

Gruodžio 14 d., Sendvario progimnazijoje jau penktą kartą praūžė šokoladu ir meduoliais kvepiantis respublikinis projektas “Kūrybinės dirbtuvės: kuriame šokoladinį stebuklą”.

Rytmetį muzikiniu sveikinimu pradėjo muzikos mokytoja Jolanta - Kristina su 5-7kl. jaunių ansambliu, o šventę užbaigė jaunučiu ansamblis iš 3D.

Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo Klaipėdos miesto: “Sendvario”, “Vitės”, “Versmės”, “Mažvydo”, “Vyturio”, “Saulėtekio” progimnazijos, bei Agluonėnų mokykla – darželis, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos...

Kaip ir kiekvienais metais padėjėjais buvo ilgamečiai šventės partneriai Klaipėdos Valstybinės Klaipėdos kolegijos studentai.

Smagi vaikų kūryba virto pačių puoštų meduolinių sausainių ragavimu ir jaukiu pasisėdėjimu su gardžia arbata.

Svečiai į savo mokyklas išsivežė gerą nuotaiką ir pačių dekoruotus kvepiančius namelius.

Organizatorės specialioji pedagogė Reda, socialinė pedagogė Inga ir logopedė Jurgita linki gražaus, jaukaus ir prasmingo švenčių laukimo visai Sendvario progimnazijos bendruomenei!