Sveikiname visus mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga!

Šiandien, kai minime Tarptautinę Mokytojų dieną, norime visiems progimnazijos mokytojams padėkoti už jūsų atsidavimą, kantrybę, kūrybiškumą, už jūsų profesionalumą bei nuolatinį tobulėjimą.
Ypatingą dėmesį norime skirti dorinio ugdymo mokytojai Ingai Jucienei bei pradinio ugdymo mokytojai Airinai Rimkevičienei, kurios Klaipėdos miesto Mokytojų šventėje buvo apdovanotos už savo išskirtinį darbą. Inga Jucienė – Klaipėdos miesto mero, Airina Rimkevičienė – Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Padėkos raštais.
Taip pat norime pasveikinti ir pasidžiaugti progimnazijos technologijų mokytoja Irena Armoniene, kuriai suteiktas Etnografinio Mažosios Lietuvos regiono Metų mokytojo vardas.
Kaip yra pasakęs Konfucijus: „Pasakyk man, ir aš pamiršiu. Parodyk man, ir aš atsiminsiu. Įtrauk mane, ir aš išmoksiu.“ Mokytojai, jūs ne tik sakote ir rodote, bet ir įtraukiate savo mokinius į mokymosi procesą. Dėkojame jums už tai!

Administracija

Autorius: