Olimpinių vertybių ugdymas su olimpiete Viktorija Senkute

3b klasės mokiniai turėjo išskirtinę progą susitikti su olimpiete Viktorija Senkute, kuri dalijosi savo sportine patirtimi. Mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusijas su olimpiete, kuri įkvėpė juos siekti savo svajonių ir niekada nepasiduoti. Susitikimas su sportininke vainikuotas dalyvavimu 11-ajame Solidarumo bėgime. Tokia galimybė, ne tik parodyti fizinį pasirengimą, bet ir prisidėti prie kilnios iniciatyvos – padėti tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos ir kartu siekti bendrų tikslų. Nuoširdžiai dėkoja olimpietei Viktorijai Senkutei už olimpinių vertybių ugdymą, 3b klasės mokiniai ir mokytoja Alina Kravčenko.

Taip pat galite skaityti: Atvira Klaipėda | Olimpines vertybes ugdė olimpietė Viktorija Senkutė - Atvira Klaipėda (atviraklaipeda.lt)

Autorius:
Alina Kravčenko