STEAM mokymo ir mokymosi žingsniai

Anglų kalbos akronimas STEAM reiškia gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką (angl. science, technology, engineering, arts, maths). Mokslui ir inovacijoms žaibišku greičiu žengiant į priekį ir integruojantis į gyvenimą, itin svarbu su STEAM disciplinomis supažindinti jau pradinių klasių mokinius. Tam, kad gimtų meilė tiksliesiems, inžineriniams mokslams, menams, būtina sužadinti vaikų smalsumą, sudominti juos. Tyrinėjimai, patirtinė veikla – geriausias būdas tai padaryti. 3a klasės mokiniai dalyvauja STEAM projekte „Šiaudo magija“ ir dailės ir technologijų pamokoje konstravo tiltą. Pamokos pradžioje jie buvo supažindinti su tiltų karkasų tvirtumu, jų originalumu, funkcionalumu. Mokiniai dirbo grupelėmis ir savarankiškai. Kuriant tiltus buvo vertinamas tilto tvirtumas ir originalumas.