Sėkminga anglų kalbos stovykla Danijoje

Gegužės 23-28 dienomis Stubbekobing mieste, Danijoje vyko 14-15 metų amžiaus mokinių iš Danijos, Švedijos, Latvijos ir Lietuvos susitikimas pagal Erasmus+ projektą „Youth Exchanges“. Projekto tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp valstybių prie Baltijos jūros, siekiant gvildenti klimato atšilimo problemas, mokant vaikus muzikos, šokio, teatro meno anglų kalba.

Trylika Sendvario progimnazijos mokinių Nida Juškevičiūtė, Gustė Žilevičiūtė, Adrija Trakytė, Ineta Viržintaitė, Greta Rimšaitė, Arnas Kromelis, Dovydas Ulinskis, Artūras Arcimavičius, Paulius Jokubauskas, Kristupas Mežetis, Nedas Purkus, Dominykas Miceika, Vikas Marauskas bei mokytojai A. Zamkauskas ir G. Bružienė sėkmingai sudalyvavo jaunimo mainuose, kur pristatė savo šalį. Internacionaliniame vakare mokiniai susipažino su Danijos, Švedijos ir Latvijos šalių istorija, kultūra ir nacionaliniais valgiais. Projekto dalyviai galėjo pasirinkti vieną darbo grupę ir kartu su grupės mokytoju sukurti pasirodymą. Darbas  kūrybinėse grupėse vyko 3 dienas. Buvo sukurti puikūs šokio, teatro ir muzikos grupių pasirodymai, kurie buvo rodomi mokyklose ir kultūros centre. Mokiniai patyrė daug kūrybinių ieškojimų, bendradarbiavimo ir tolerancijos akimirkų, susipažino su talentingais mokytojais. Bendraudami su kitų šalių atstovais, vaikai galėjo tobulinti anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius. Dalyvavimas jaunimo mainų programoje skatina įvairių įgūdžių vystymą, kurie reikalingi jauno žmogaus gyvenime.