Mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursai pagal Erasmus+ programą Porte, Portugalijoje (II)

Mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursai pagal Erasmus+ Porte, Portugalijoje

2019 m. liepos mėnesį informacinių technologijų mokytoja Asta Pakėnienė ir istorijos mokytoja Daiva Tamkuvienė vyko į Porto miestą (Portugalija) pagal Erasmus+ programą, dalyvauti kursuose „Future Classroom: APPS For Education“, kuriuos organizavo „Learning Together“.
Šiandienos mokyklos iššūkiai yra sudėtingi šių dienų mokytojams. Mokykla keliais lygiais konkuruoja su internetu, skaitmeninėmis programėlėmis ir kitomis bendravimo ir žinių sistemomis. Šiandieniniai mokiniai yra skaitmeninės kartos dalis, kuri labai skiriasi nuo savo mokytojų.
Šiuose kursuose mes patobulinome skaitmenines kompetencijas, susipažįstant su naujausiomis mobiliosiomis aplikacijomis. Tikimės, kad pritaikę įgytas žinias apie mobilių aplikacijų naudojimą mokyme, sėkmingai jas panaudosime ir savo dėstomuose dalykuose. Ir mūsų įgyta patirtis padės motyvuoti mokinį mokytis. Plačiau feisbuke.