Konferencijoje „STEM-ukai mene“

Gegužės 20 dieną Vilniaus Maironio progimnazija organizavo nuotolinę konferenciją „STEM-ukai mene“. Konferencijos tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius dalintis STEAM metodų panaudojimo ugdymo procese gerąja patirtimi. Gausus moksleivių iš visos Lietuvos būrys skaitė įdomius ir informatyvius pranešimus. Temos stebino išradingumu ir įvairove. Dalyviai daug sužinojo apie sraigių, drugelių, varliagyvių gyvenimą, klausėsi vandens muzikos, grožėjosi pieno šokiu. Renginio dalyviai stebėjo, kaip molis ir šiaudai paklūsta darbščioms mokinių rankoms, o po ilgo ir kruopštaus darbo gimsta neįtikėtini meno kūriniai. Mūsų progimnaziją atstovavo 4a klasės mokinės Dangė Paldavičiūtė ir Saulė Jogminaitė. Jos skaitė pranešimą „Projektas Šiaudo magija“.

Mokines ruošė 4a klasės mokytoja Aušra Januškienė.