Mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursai pagal Erasmus+ programą Limasolyje, Kipre

2020 m. liepos mėn. 13-17 dienomis mokyklos direktorė Lina Logvinovienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Judita Aluzienė, anglų kalbos mokytojos Dalia Milvydė ir Jūratė Kaniauskienė dalyvavo Erasmus+ projekto kvalifikacijos kėlimo kursuose Kipre, Limasolio mieste Dorea Mokymo Institute. Kursų tema: Problemų sprendimas ir sprendimų priėmimas. Dėl Covid -19 situacijos į kursus atvyko tik dalyviai iš Lenkijos ir Lietuvos. Maloniai mus nudžiugino faktas, kad Instituto įkūrėjos yra lietuvės J. Banelytė ir V. Triuškaitė. Kursus vedė psichoanalitikas ir psichoterapeutas Panayiotis Proestos. Įdomu tai, kad Panayiotis gimė Dubajuje. Dabar jis dirba Nikosijoje ir Limasolyje ir yra psichologų asociacijos „Pancyprian“ viceprezidentas. Kursų medžiaga buvo įdomi, verčianti mąstyti ir priimti sprendimus.