Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų, pradinių klasių praktinė – tiriamoji konferencija „Atverk duris į pasaulį“

Vasario 29-ąją Klaipėdos Uostamiesčio progimnazijoje organizuota mokslinė – praktinė konferencija „Atverk duris į pasaulį“, kurioje dalyvavo Sendvario, „Versmės“, Universa Via, Uostamiesčio, „Gabijos“, „Pajūrio“, „Santarvės“, progimnazijų pradinių klasių mokiniai. Visi dalyviai (jų buvo daugiau nei 80) ir 30 mokytojų, jų rėmėjų, susirinko jaukioje aktų salėje.
Dirbdami penkiose sekcijose vaikai dalijosi savo žiniomis, pasiekimais ir atradimais. Visi pristatymai buvo ryškūs, įdomūs, įsimintini – juk vaikai apibendrino savo tiriamąją veiklą, kurią vykdė keletą mėnesių.
Konferencijoje pranešimus skaitė šie mūsų mokyklos pradinukai – Matas Juozapaitis, Aurėja Jotkevičiūtė Karolis Taujenis (2a klasė, mokytoja Alma Kasparavičienė). Greta Barškaitytė, Ąžuolas Šakinis, Paulina Venckutė (3a klasė, mokytoja Aušra Januškienė) Emilija Bartkutė, Emilija Sudeikytė (3b klasė, mokytoja Airina Rimkevičienė).
Konferencijos simbolis – švyturys, kuris tapo kelrode žvaigžde visiems, ieškantiems kelio į žinių pasaulį.

Autorius:
Aušra Januškienė