Mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursai Nikosijoje

Sendvario progimnazijos pedagogės kėlė kvalifikaciją Kipro STANDOUTEDU organizacijoje, kuri pagal Erasmus+ programą rengia kursus visos Europos mokytojams. Anglų kalbos mokytojos J. Kaniauskienė ir D. Milvydė dalyvavo kursuose „Gamtosauginis ugdymas neįprastose vietovėse“, o direktorės pavaduotoja ugdymui I. Teišerskienė ir anglų kalbos mokytoja G. Bružienė kursuose „Menas ir aplinka“. Į kursus atvyko mokytojai iš Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos, Austrijos, Slovakijos, Kroatijos, Graikijos bei Lietuvos.
Buvo svarstomos ekologinės problemos, žmogaus veiklos įtaka gamtai. Mokytojai apibūdino savo šalies švietimo sistemas ir pristatė mokyklų pasiekimus gamtosauginiame ugdyme. Daug dėmesio buvo skiriama mokinių motyvacijai, individualaus ir komandinio darbo įgūdžių ugdymui, mokymuisi gamtoje ir gamtinės medžiagos panaudojimui meninėse veiklose. Įgytą patirtį mokytojos galės pritaikyti tiesioginiame darbe bei gamtosauginiuose projektuose.

Kvalifikacijos kursų dalyvės