Estija ruošesi šventėm

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-12-12
  • Kategorija: Išvykos

Artėja gražiausios metų šventės Kalėdos. Miestas dabinasi šviesomis, dekoracijomis, iš visur skamba smagi muzika. O kaip Kalėdoms ruošiamasi kitose valstybėse? Šaunus sendvariečių būrys gruodžio 8-9 dienomis lankėsi Estijoje. Apžvalginės ekskursijos Taline metu mokiniai vaikščiojo siauromis viduramžiškomis gatvelėmis, gėrėjosi senais pastatais. Centrinėje miesto aikštėje aplankė eglutę, kuri labai panaši į Klaipėdos žaliaskarę. Šalia vykusioje mugėje skanavo tradicinių kalėdinių estiškų saldumynų- meduolių ir karamelizuotų obuolių. Antrą dieną mokiniai vyko į Tartu, mokslo centrą AHHAA. Jame visi patyrė, kad STEAM būna ne tik pamokose, bet ir muziejuje, o visą mus supantį pasaulį gali paaiškinti mokslas.

Didžiausias dėkui mokytojai Dovilei Skripkauskienei už kelionės organizavimą ir staigmenas. Dėkojame 7d, 7a, 8d, 6a, 6b, 5c, 5a, 5b, 3d mokinių kompanijai už kantrumą ekstremaliomis sąlygomis ( buvo tikrai šalta ir žvarbu, bet aplankėme visus svarbiausius Talino objektus), už smalsumą ir gerą nuotaiką. Dėkojame tėveliams, kurie išleido vaikus, rūpinosi jų atvykimu, laukė grįžtančių. Dėkojame lydinčioms mokytojoms Dianai ir Daivai.

Visiems Linksmų Kalėdų! Häid jõule kõigile

Mokytojos Dovilė, Diana, Daiva