Sendvariečiai puikiai pasirodė Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Klaipėdos miesto ture

Kovo 28 d. Klaipėdos etnokultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Klaipėdos miesto turas. Jame dalyvavo ir puikiai pasirodė Sendvario progimnazijos tradicinių rankdarbių būrelio „Delmonas“ (mokytoja I. Armonienė) 7b klasės mokinės: Rasa Turauskė (delmonai), Goda Petrošiūtė (šiaudiniai sodai), Adriana Kazakevič (Užgavėnių kaukės), Rugilė Miliūtė (delmonas, galvajuostė, siuvinėti žaislai) bei 8a klasės mokinys Augustinas Markus (moliniai indai, švilpynės, keramikos studija „Žiezdrė“).
Sveikiname Rasą Turauskę, Godą Petrošiūtę, Adrianą Kazakevič, Augustiną Markų, kurių darbai atrinkti tarp geriausių ir deleguojami į regioninį etapą. Jis vyks balandžio 16 d. Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre.
Linkime sendvariečiams sėkmės!

Autorius:
Irena Armonienė

Nuotraukos:
Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centras